Dłuższy pobyt dla babć i dziadków

Cisza, spokój i bliskość przyrody czyni naszą przystań idealnym miejscem do wypoczynku dla starszych osób. Gospodarze którzy większość czasu spędzają na miejscu, mogą zapewnić podstawową opiekę i wyżywienie w postaci domowych śniadań, obiadów i kolacji. Chcesz sprawić dziadkom odrobinę przyjemności i odpoczynku od miejskich murów? Zapytaj o możliwość dłuższego wypoczynku w Chorzępowie.

Pozbawieni obowiązków, na „spokojnej” emeryturze tak naprawdę nikt nie odpoczywa. Codzienna rutyna, samotność i przytłaczające cztery ściany stają się więzieniem. Dzięki „wspaniałemu” systemowi socjalnemu w Polsce, mało którego emeryta stać na wakacje. W dodatku emeryta nie będzie wypoczywał spiesząc się na samolot czy pociąg, biegając po zabytkowych miastach i wydając fortunę na kawę czy kawałek ciasta.

Spraw prawdziwy prezent swoim bliskim i zorganizuj im dwutygodniowy, miesięczny lub nawet dłuższy pobyt w Chorzępowie. Obiecujemy naładować im baterie!
Okolica pełna jest szlaków do spacerowania, dostępne są rowery i kajaki a gospodarze z przyjemnością zabawią rozmową.

Bo naszym babciom i dziadkom najbardziej należy się wypoczynek i łyk świeżego powietrza. Planując dłuższy pobyt i zwiększając liczbę osób, mogą Państwo liczyć na bardzo przyjazne zniżki i tak już przyjaznych cen naszej przystani. Zwłaszcza poza sezonem wakacji szkolnych.

Zapraszamy!
Gospodarze PrzystaniNapisz do nas