Polecamy

a) Rejsy czarterowe barkami turystycznymi naszych przyjaciół, po urokliwej rzece Warcie i całej Wielkiej Pętli Wielkopolski ale szczególnie polecamy odcinek Poznań – Stobnica – Chorzępowo. Z naszej strony zapewniamy możliwość biesiadowania (nie tylko załogantów), nocowania, wyżywienia, korzystania z łazienek oraz kuchni itp. na terenie przystani w Stobnicy i Chorzępowie. Wspólnie z Warta Czarter i Żegluga na Warcie jesteśmy otwarci na organizacje wszelkiego rodzaju imprez. Moc niesamowitych wrażeń, spotkania z dziką naturą i to tak blisko Twojego miejsca zamieszkania, może Ci dostarczyć tylko żegluga po Warcie z www.wartaczarter.pl oraz www.zegluganawarcie.pl z postojem w Chorzępowo Przystań i Stobnicy.

Przejdź do „Warta Czarter” >>
Przejdź do „Żegluga na Warcie” >>
Przejdź do „Weekend na wodzie” >>
Przejdź do „Obiady u Ani” >>

b) Organizowanie u nas wielodniowych integracyjnych imprez: rodzinnych, firmowych i tym podobnych. Wyjątkowe walory krajobrazowe, gwarantują odpowiedni klimat wszelkiego rodzaju spotkaniom. Zadaszone, osłonięte przed wiatrem i dogrzewane, miejsce znajduje się w najlepszym punkcie widokowym, na zakolu rzeki Warty w Chorzępowie.

W skład wyposażenia wchodzą między innymi: nagłośnienie, nalewak do piwa i pełne wyposażenie kuchenne wraz z naczyniami i sztućcami.Napisz do nas